X
تبلیغات
زولا

« برسد به دست یک خسرو»

هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق

ساکن صحرای سکوت

سه‌شنبه 28 آبان 1387 02:11 ب.ظ نویسنده: طیبه نظرات: 13 نظر چاپ

  به نام خدا

  

 ساکن صحرای سکوت....  

 

مستند" ساکن صحرای سکوت"که درباره ی خسرو شکیبایی ساخته شده ،در آخرین مراحل فنی است و تا چند روز دیگرآماده پخش می شود.

جمشید شاه محمدی از تهیه کنندگان مستند "ساکن صحرای سکوت"که در مورد زندگی و دوران کاری خسرو شکیبایی ساخته شده است،در مورد آخرین وضعیت این پروژه مستند گفت:هم اکنون این مستند در حال تدوین توسط امین عابدی است و تا اواخر آبان نسخه نهایی آن آماده می شود.

ژاله علو،مهرانه مهین ترابی،نیکی کریمی،مهرداد صدیقیان،رامبدجوان،صدرالدین حجازی،بیژن بیرنگ،مهدی صباغ زاده،مجید جوانمرد،کیومرث پور احمدو اصغر همت از جمله هنرمندانی هستند که در این مستند جلوی دوربین رفته اند.

 


پس چرا "شب" اکران نمی شود؟ 

  

  

 

 وقتی نام تلویزیون به عنوان تهیه کننده یک محصول سینمایی مطرح می شود ،ترس وجودمان را برمی دارد که مبادا وضعیت مالی خوب صدا و سیما باعث شوداکران آن جدی گرفته نشود.تجربه های قبلی نشان داده صدا و سیمایی ها یا قید محصولات خود را می زنند ویا برای آن سنگ تمام می گذارند! "شب"ساخته رسول صدر عاملی یکی از بهترین فیلم های جشنواره سال گذشته بود که امین حیایی با آن سیمرغ بلورین به دست آورد اما خیلی ها اعتقاد دارنددر آن خسرو شکیبایی و عزت ا...انتظامی بازی های بهتری انجام داده اند. 

این فیلم مورد توجه جشنواره های بین المللی هم قرار گرفته و همین چند روزپیش جایزه بهترین فیلم جشنواره مذاهب را در کشور ایتالیا به دست آورده است اما هنوز از زمان اکران آن خبری منتشر نشده است.

این در حالی است که تا برگزاری جشنواره فجر کمتر از سه ماه زمان باقی است.امیدواریم "شب" قربانی سیاست های صدا و سیما نشود و اکران پر شکوهی داشته باشد.حیف است با این مضمون خوب و بازی های مثلث اصلی فیلم ،کم توجهی شود